Trainingen
WELKOM
2018-2019Groep
2019-2020PKBMasterBeloften
2019-2020PKAMasterc
2018-2019 PKBTeams15+2
2018-2019 PKMini1_edited2
2019-2020PKAMasterd
2018-2019 BKTeams15+_edited2
2019-2020PKAMasterg
2019-2020Recreacup1
2019-2020PKCMaster
2018-2019Recreademob
2019-2020PKAMasterh
2019-2020Recreacup1b

09/253.10.03

info@sleinsskip.be

Recreantengroepen


Wij ontvangen skippers vanaf 6 jaar (geboortejaar 2013), zij kunnen aansluiten bij de groep woensdag ofwel bij zaterdag 3. Starters op later leeftijd zijn ook van harte welkom.

De leeftijdsindelingen zijn richtlijnen en dus geen verplichting, denk aan broers of zussen die liever samen trainen, dit kan zeker besproken worden in het begin van het seizoen.


De groepsindeling gebeurt door onze train(st)ers, zij houden niet enkel rekening met leeftijd maar ook met het niveau van de springer. Omdat onze voorkeur uit gaat naar trainen in kleinere groepen kan de leeftijdsindeling ieder jaar wat afwijken.


Recreantentrainingen gaan hoofdzakelijk door in Vrije basisschool De Bijenkorf, Akkerken 2, 9940 Sleidinge. Een eventuele andere trainingsplaats is GBS Sleidinge, Sleidinge-Dorp 142, 9940 Sleidinge.




Uurrooster seizoen 2019-2020:

Groep

Coach

Dag

Tijdstip

Locatie

Woensdag

Kenza & Daphné

Woensdag

14u00 - 15u00

De Bijenkorf

Zaterdag 1

Theo

Zaterdag

09u30 - 11u00

De Bijenkorf

Zaterdag 2

Femke & Marthe

Zaterdag

11u00 - 12u00

De Bijenkorf

Zaterdag 3

Elise & Yana

Zaterdag

15u00 - 16u00

De Bijenkorf

Vrijdag

Kimberley

Vrijdag

19u00 - 21u00

De Bijenkorf

Recrea Demo

Kimberley

Zaterdag

14u00 - 15u30

GBS Sleidinge




Competitiegroepen


Trainingen kunnen doorgaan in volgende zalen:

  • Vrije basisschool De Bijenkorf, Akkerken 2, 9940 Sleidinge
  • GBS Sleidinge, Sleidinge-Dorp 142, 9940 Sleidinge
  • Sporthal Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, 9940 Ertvelde




Uurrooster seizoen 2019-2020:

Groep

Coach

Dag

Tijdstip

Locatie

Mini's

Marthe & Thibo

Woensdag

16u00 - 18u00

GBS Sleidinge


Tine & Mélanie

Zaterdag

10u30 - 12u30

Hoge Wal

Beloften 1 & Junioren 1

Bauwke

Woensdag

18u00 - 20u00

GBS Sleidinge


Bauwke

Zaterdag

12u00 - 14u00

GBS Sleidinge

Beloften 2, Junioren 2 & Senioren

Laurena

Vrijdag

18u00 - 21u00

GBS Sleidinge


Laurena

Zaterdag

09u00 - 10u30

Hoge Wal

Conditietraining (iedereen behalve mini's)

Dimitri

Dinsdag

18u30 - 20u30

Hoge Wal