Trainingen
WELKOM

09/253.10.03

info@sleinsskip.be

Recreantengroepen


Wij ontvangen skippers vanaf 6 jaar (geboortejaar 2013), zij kunnen aansluiten bij de groep woensdag ofwel bij zaterdag 4. Starters op later leeftijd zijn ook van harte welkom.

De leeftijdsindelingen zijn richtlijnen en dus geen verplichting, denk aan broers of zussen die liever samen trainen, dit kan zeker besproken worden in het begin van het seizoen.


De groepsindeling gebeurd door onze train(st)ers, zij houden niet enkel rekening met leeftijd maar ook met het niveau van de springer. Omdat onze voorkeur uit gaat naar trainen in kleinere groepen kan de leeftijdsindeling ieder jaar wat afwijken.


Recreantentrainingen gaan hoofdzakelijk door in Vrije basisschool De Bijenkorf, Akkerken 2, 9940 Sleidinge. Een eventuele andere trainingsplaats is GBS Sleidinge, Sleidinge-Dorp 142, 9940 Sleidinge.




Uurrooster seizoen 2018-2019: (OPGELET DIT IS EEN UURROOSTER VAN VORIG SEIZOEN)

Groep

Coach

Dag

Tijdstip

Locatie

Woensdag

Kenza & Elise

Woensdag

14u00 - 15u00

De Bijenkorf

Zaterdag 1

Theo

Zaterdag

09u30 - 11u00

De Bijenkorf

Zaterdag 2

Femke

Zaterdag

11u00 - 12u00

De Bijenkorf

Zaterdag 3

Femke

Zaterdag

12u00 - 13u00

De Bijenkorf

Zaterdag 4

Marthe

Zaterdag

13u00 - 14u00

De Bijenkorf

Vrijdag

Kimberley

Vrijdag

19u00 - 20u30

De Bijenkorf

Recrea Demo

Kimberley

Zaterdag

16u00 - 17u30

GBS Sleidinge




Competitiegroepen


Trainingen kunnen doorgaan in volgende zalen:

  • Vrije basisschool De Bijenkorf, Akkerken 2, 9940 Sleidinge
  • GBS Sleidinge, Sleidinge-Dorp 142, 9940 Sleidinge
  • Sporthal Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, 9940 Ertvelde




Uurrooster seizoen 2018-2019: (OPGELET DIT IS EEN UURROOSTER VAN VORIG SEIZOEN)

Groep

Coach

Dag

Tijdstip

Locatie

Mini's

Ellen

Donderdag

17u00 - 19u00

GBS Sleidinge


Ellen

Zaterdag

14u00 - 16u00

GBS Sleidinge

Beloften 1

Bauwke

Woensdag

17u00 - 18u00

De Bijenkorf


Bauwke

Vrijdag

19u00 - 21u00

GBS Sleidinge

Beloften 2

Laurena

Dinsdag

18u30 - 20u30

Hoge Wal


Laurena

Woensdag

17u00 - 20u00

GBS Sleidinge

Junioren (15+)

Laurena

Dinsdag

18u30 - 20u30

Hoge Wal


Laurena

Woensdag

17u00 - 20u00

GBS Sleidinge

Conditietraining (iedereen behalve mini's)


Zaterdag

09u15 - 11u15

Hoge wal